Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

Biblioteka - Aktualności

GOK - Aktualności

Serwis Samorządowy PAP

KOMUNIKAT NR 18 BURMISTRZA MIASTA I GMINY JARACZEWO Drukuj
piątek, 16 października 2020

ugKOMUNIKAT NR 18

BURMISTRZA MIASTA I GMINY JARACZEWO

Szanowni mieszkańcy.

Niestety, pomimo zachowania wielu środków ostrożności wirus SARS-CoV-2 nie odpuszcza. Wręcz przeciwnie, w ostatnim czasie każdego dnia pojawia się nowy rekord ilości zachorowań. Sytuacja stała się już na tyle poważna, że od 17 października br. Gmina Jaraczewo zakwalifikowana została przez Ministerstwo Zdrowia do czerwonej strefy.

W tej sytuacji informuję, że w kontaktach z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewa, obowiązują do odwołania, przywrócone z dniem 28 lipca, czasowe ograniczenia w dostępie petentów do Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo. Sprawy naszych mieszkańców będą załatwiane tylko telefonicznie, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną. Wszelką korespondencję kierowaną do Urzędu można składać również do urny znajdującej się przez wejściem.

Osobisty kontakt z pracownikami możliwy będzie tylko w dwóch przypadkach:

- zgłoszenie zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego – przed przybyciem do USC należy ustalić telefonicznie spotkanie, do Urzędu wpuszczona zostanie tylko jedna osoba

- złożenie wniosku oraz wydanie dowodu osobistego – sprawy z zakresu przyjmowania wniosków oraz wydawania dowodów osobistych załatwiać można, po uprzednim telefonicznym ustaleniu wizyty, tylko w następujących terminach:

w każdy poniedziałek w godzinach 12.00 – 16.00

w każdy piątek w godzinach 06.00-12.00

DANE KONTAKTOWE (Sekretariat)

tel. 62 747 31 02, 62 747 41 02, 62 740 80 02

fax. 62 747 31 02

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. E-PUAP - Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /3006012/SkrytkaESP


Numery kontaktowe i adresy mailowe do poszczególnych pracowników znajdują się pod adresem: https://jaraczewo.bip.net.pl/?c=313.

Przypominam, że większość spraw możecie Państwo załatwić przez Platformę Komunikacyjną Urzędu pod adresem: https://eurzad.jaraczewo.pl/ lub przez portal https://obywatel.gov.pl/.

Opłatę skarbową należy wnosić na konto Gminy Jaraczewo numer:

Bank Spółdzielczy Jarocin Oddział w Jaraczewie

59 8427 0009 0300 0013 2000 0001

Osoby, dopuszczone do wejścia do urzędu są zobowiązane do odkażenia rąk specjalnym środkiem, znajdującym się w dozowniku przed wejściem do urzędu oraz zasłonięcia nosa i ust. Nadal będzie prowadzona ewidencja osób wchodzących do budynku UMiG Jaraczewo. Na wejściu trzeba będzie podać imię i nazwisko, dane do kontaktu oraz poddać się badaniu temperatury.

MDD

 

 
baner e urzad

dobry start

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

platforma zakupowa

Zo

Darmowa Pomoc Prawna

gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

sip

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

 

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

KalendariumWtorek, 18 Czerwca 2024 r.

Imieniny obchodzą:

Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia, Marek, Marina, Paula

Do końca roku zostało 197 dni.